UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najbardziej deprawuje - bezkarność. I jak na razie były prezydent Olsztyna ma wciąż wszystko gdzieś. Taki proces powinien trwać góra 6 miesięcy - a nie ileś lat i wciąż nie widać końca. Ale prawo w Polsce jest jak płot tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie a tylko bydło stoi i czeka.
hrabia_George