UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w ELBLAGU SĄ WAŻNIEJSZE POTRZEBY NIŻ BUDOWA NOWEGO RATUSZA NIE POPIERAM ŻADNEGO PROJEKTU I NASI MIESZKAŃCY TEŻ NIE POWINNI TEGO POPIERAĆ. MAMY DUŻO RODZIN POTRZEBUJĄCYCH MIESZKAŃ-PRZENACZMY PIENIĄDZE NA NOWE MIESZKANIA A NIE NA NOWY RATUSZ.

ELBLĄŻANIN