UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego chcecie tworzyc takie koszmary- macie przecież zdjęcia, ryciny- rozumiem, że rekonstrukcja ale niech to będzie podobne do tego co przez wieki stworzył duch miasta- jakkolwiek pompatycznie by to nie brzmiało pozdrowienia z warszawy

ku-wa