UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest super. Nie ma co się łudzić, że Stare Miasto w dawnym kształcie wróci. Ten projekt ma jeden jedyny plus - pasuje idealnie do starówki, radośnie kolorowego, groteskowego tworu w dziwacznym stylu retro. Szybciej, łatwiej i niewiele drożej byłoby odtworzyć przedwojenne fasady kamienic, ale po co... ładnych i starannie odtworzonych starówek jest w RP na pęczki... a nasza jest wyjątkowa :D. Bi hepi że nie chcą już zbudować tutaj drugiej Zawady albo hipermarketu. Jestem za... a nawet przeciw... co za różnica, skoro nie mam na to żadnego wpływu. Demokracja w końcu :)
Local Alcoholik