UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Profesorze Baum czy nie czas isc na wmeryture. Elblaskie Stare Miasto jest tak zaprojektowane jakby to bylo stare inowe / hotel VIVALDI/. Co jest z architektami z Elblaga? Moze ktos z odwaznych architektow powie jak jest naprawde. Prywatnie wiem ze malo kto sie zgadza z Panem Profesorem.
Henry