UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rafał - a kto Ci powiedział, że stare miasto ma być maxymalnie rekonstruowane ?! Wcale nie było takich założeń odbudowy, nie ma też takich materiałów, aby całość odtworzyć - i co najważniejsze - nie ma takich środków !!!

Żuławiak