UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ma byc stare miasto, maksymalna rekonstrukcja dawnego starego miasta ktore bylo jednym z najpiekniejszych w Europie (Gdansk/Warszawa/Krakow sie chowaly!!!). Wiec po prostu trzeba spojrzec na stare ryciny i maksymalnie go odtworzyc. Przeceiz to ma nie byc nowa dzielnica miasta.Swoja droga w latach 70/80 mial tam byc supermarket, juz nawet zaczeli przygotowywac grunt. Wiec po co kombinowac z jakimis nowymi projektami, po co klaeczyc historie. Ratusz ma byc taki jaki byl!!! Teraz do kolegi emigranta. Jak emigrant to sam zwiales z naszego kohcanego miasta. Wiadomo zycie przede wszystkim, a nie sentymenty, ale skoro taki piszesz, to przyzwoitoscia byloby chociaz mieszkanie w tym miescie! Ja sam chyba tez stad wyfrune, oczywiscie przez prace!!! A wszsytko przez to ze zabralo nam wojewodztwo i przeniesli na dziki wschod - Olsztyn!

Rafal