UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę go wyciągnąć w górę, przerobić okna, elewację nadać mu trochę szpanu staromiejskiego, nieco brzydoty zachowć (żeby mieli się z czego śmiać przyjezdni) no i budować bo gadaniem i pisaniem to nic nie zrobimy. Z poważaniem

AK