UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brzydkie to, a wmawia się, że to: neotradycjonalizm, neosentymentalizm, postmodernizm... i parę innych terminów, które wyczytałam w tej witrynie. A tak na prawdę: epigonizm, konserwatyzm - aw sumie kiczowata architektura.

Estetka