UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj ozdobi on ozdobi to "Stare Miasto". - Będzie to zapewne "duma" aktualnych decydentów (a zwłaszcza urzędujących architektów, ktorzy spłacą swoje długi wobec autora). A przede wszystkim pomnik ich rządów na wieczne czasy. W końcu to lepsze, niż rzeźba, bo daje się w tym ustawiać biurka, komputery, posadzić sekretarki...
złośliwy