UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ratusz.. pff... mozemy sobie podyskutowac, ale projekt jest juz w fazie realizacji (o czym informuje nas strona UM). mam inny pomysl: niech odtworza zegar na wiezy katedry sw. Mikolaja. ladnie wygladal, w przeciwienstwie do tych "piramidalnych" form. w ogole nie obchodzi mnie, czy starowke odbuduja w stylu retro czy modern, wazne, zeby byla ladna, a skoro nie jest, to chyba znaczy, ze obecna koncepcja odbudowy nie jest wlasciwa.
jack daniels