UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak już teraz naprzylepiano tyle przybudówek, bo się całyratuszowy program nie mieści w jednej bryle, to co będzie, jak rozmnożą się urzędnicy. Nie będzie gdzie dobudować dla nich komórek. A gdzie umieścić komórki do wynajęcia? Czy to ma byc winne grono?

niepweny