UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak można przyjmować do budowania taki projekt. Przecież to nie będzie ozdobą miasta, a pieniądze duże na to idą. Czy to ktoś opiniował, kto ma pojęcie o architekturze. Dla mnie, laika, to jest złe. Dobrze ktoś napisał: ni pies...

niezadowolona