UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem, dlaczego to, co w Pasłeku i Braniewie nie jest godne, by wieńczyć przestrzeń publiczną miasta Elbląga. Przecież nie podobał się mieszkańcom neomodernistyczny, konkursowy projekt ratusza. Władze grzecznie zamówiły nowy, a teraz nie podoba się to, że jest on niemodny, bo utrzymany w nurcie wczesnego postmodernizmu, czyli udającego przeszłość, lecz młodszą sporo od stylu nieistniejacych już kamienic. Przecież to pasuje jak ulał, do otoczenia, które też udaje starocie. A dodatkowo można jeszcze rozbudowywać, dodawać kolejne przybudówki, jak przybędzie biurek.Trudno zaspokoić gusty mieszkańców. A to wszystko kosztuje.
zdezorientowana