UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nostalgia i sentymentalizm - tylko czyja: projektanta czy użytkownika? - ta interpretacja tradycji (jakiej: krzyżackiej, hanzatyckiej, pruskiej, najmniej polskiej), te aluzyjne cytaty, a nie konsekwentne poszukanie stylu, te sugestie wielu faz budowy lub niedokończonej budowy...byłyby świetne parę dekad temu. Dzisiejsze oczekiwana muszą być inne, nawet jeśli sugestie tradycyjnych form przestrzeni miejskiej już cząstkowo zrealizowano. To jest już "passe". radze nie zasklepiać się w tym tradycjonalizmie (do tego nie najwyższego lotu).

Krytyk