UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, skoro tu mieszkamy, to budujemy na nasza modłę, a nie kopiujemy innych, zwłaszcza tych sprzed wieków...Jakos nikt nie chcie megalitów wznosić teraz, A przeciez to tez tradycja rejonów północnego pobrzeża Europy.

Rozsądny