UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z Jackiem. odbudowali Saksonczycy po zniszczeniu Drezno, odbudowują swoje miasta Brandenburczycy (ale Berlin jakos nie dokładnie, nie postaremu, jakos pozbyli się "kancelarii", i resztek po Speerze, a to przecież zabytki i narodowa tradycja). Dlaczego wschodni land Zuławy ma pozostać w tyle? -Niech Polacy odbudują, skoro tu mieszkają. Przecież nie może to inaczej wyglądać niż w landach zachodnich.
Rozsądny i na czasie