UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jacek - w innych miastach odtworzono staromiejskie centra w miarę wiernie, ale niestety tylko fasady... Tutaj założenia odbudowy są jednak inne. Nikogo w tym kraju nie stać na wierną odbudowę, taka jest niestety prawda, to są jednak ogromnie wysokie koszty. Stąd tylko częściowe rekonstrukcje, tu w założeniu sięgające prawie 10% planowanej zabudowy, więc nie tak mało.

b.