UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda ze chca to zbudowac-fajne miejsce bylo kiedys na chlanie (tak zwana "Atlantyda"), ma sie wspomnienia :-). kiepskie to troche w ogole, ten ratusz, ale dobrze oddaje obecny charakter zabudowy naszego pieknego (kiedys) miasta - mimo wszystko KIT
byly amator taniego wina