UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do "Komentatora": Nie tak postępowali budowniczowie w czasach PRL. Odbudowali przecież wiele starówek (np. w Warszawie). Natomiast tak postępowali np. mieszkańcy Krakowa w czasach średniowiecza: gdy gotyckie sukiennice zostały zniszczone przez pożar, odbudowano je w stylu "modern", czyli dodano grzebień attyki i - jak sądzę - obiekt ten nic nie stracił na urodzie.

Patrycja