UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patrycja- w takim razie po co w ogóle budować jakieś stare miasto? Poza tym zgodnie z Twoją ideą postępowali nasi rządzący w czasie PRL-u, dzięki czemu mamy takie "piękne" osiedla jak Kamionka, Zawada czy Nad Jarem (nie chodzi mi o mieszkańców, tylko o architekturę, oczywiście :))

komentator