UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dokładniej to elzam nazywał się "Polizei Prasidium" i niejako 'dobudowano' go do ratusza w okolicach 1930 roku. właściwie dlaczego miejscy radni nie chcą zbudować nowego ratusza w oparciu o świetny projekt przedwojenny? przecież był to jeden z najpiękniejszych budynków Elbląga.
Advocaat