UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląski ratusz był jednym z najpiękniejszych ratuszów. Dlaczego nie chcemy wrócić do tego co było. Czy czegoś sie boimy? Budynek przedstawiony jest ciekawy, ale ja chciałabym tu takiego ratusza, który przypominałby, że Elbląg ma swoja historię. Gdzie podziały sie dawne fontanny, które tak upiększały miasto?? Choćby ta koło Elzamu, dlaczego nie dziala? Gdzie podziała się znana starszym mieszkańcom żaba z parku Traugutta czy fontanny w parku Kajki? Na nowoczesne budynki jest sporo miejsca w naszym mieście. Tam gdzie powinna królować historia nie zamazujmy jej dodatkami z aluminum i szkła.
Jola