UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Prezydencie, puszczę wszystko w niepamięć, błagam, niech p. Baum już więcej nie projektuje dla Elbląga, w Elblągu i w Polsce naprawdę działa jeszcze kilku innych architektów. Mogą być nawet gorsi, ale Stare Miasto ( i nie tylko) zostały wystarczająco ZBAUMANIONE, tu mogą pomóc tylko buldożery, albo męska decyzja....

Hawgh