UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Na pierwszy rzut nie wiedziałam co to jest (opócz tego, że budynek)........Jak na ratusz to trochę nie podobne.....Jestem tego samego zdania co inni piszący, że Ratusz powinien być taki sam jak na starych widokówkach (kiedyś czytałam że problemy były w wzorem kostki brukowej ułożonej na Starówce, bo nie zgadzał się z tą "oryginalną" a tutaj pozwalają na zbudowanie takiego budynku?!?!!!?).....Nie ma co ukrywać- Ratusz powinien być wizytówką miasta, a ten na wizytówkę nie pasuje...Patrząc na niego widzę orszak Krzyżaków idących na bitwę pod Grunwaldem - przyłbice i kamienne twarze (może tam go wybudować?)....Już wyobrażam sobie ludzi stojących przed jego wejściem i pytających o ratusz...Powinien mieć taki wygląd by móc przed nim stanąć i powiedzieć "O! To jest Ratusz"................a jeśli chodzi o elbląskie drogi to inna historia (lepiej kupić rower - terenowy oczywiście)....Błagam nie róbcie tego miastu i nie budujcie taciego Ratusza Starówka dla wzrorów z przedwojennych widokówek, nowoczesne budynki....jest tyle miejsca w Elblągu i na jego granicach.................
tymczasowa Wrocławianka