UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ratusz powinien się wyróżniać na tle innych kamienic. Może to rzeczywiście ma być wieżyczka? No nie wiem, trudno z tego zdjęcia się zorientować, jak by wyglądał w porównaniu z innymi budynkami. Moim zdaniem powinien mieć coś na tyle charakterystycznego, żeby był łatwo rozpoznawalny.

szeba