UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Projekt dobry, chyba najciekawszy z wszystkich dotychczas przedstawionych. Wydaje się, że sumujący wszystkie dotychczasowe doświadczenia z odbudowy starówki. Brak wieżyczki to zapewne jedynie przeoczenie. Bryła wiernie nawiązuje do zachowanych historycznych przekazów, a jest nowoczesna w formie, elewacje urozmaicone szkłem i wykładzinami, czego do tej pory na starówce zdecydowanie brakowało. Ciekawe jak wygląda elewacja od strony ul. Rzeźnickiej, czy nie można by jej pokazać ? I tylko dopada mnie to niedparte wrażenie, że to już ostatni taki starówkowy kompleks zabudowy w tym stylu, a pozostałe już będą nieco inne. Może to kwestia zmiany warty w projektowaniu, który nas w końcu czeka ???