UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moze sie zastanowic (skoro to tak pilaca potrzeba miasta i wladz bezpartyjnych) nad kupnem Hotelu ELZAM - toc ten przybytek swieci od lat pustkami, a ambicje gabarytowe wladz jest w stanie zaspokoic. Czy o to chodzi by gonic kroliczka..............

AborygenMiejscowy