UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Myślę, że projekt tego ratusza jest bardzo ładny. Jednak "troszeczkę" za mały na potrzeby Elbląga. Równolegle stoi pozostałość po pięknym budynku z niepowtarzalnymi wieżyczkami (Hotel Elzam i okolice). Może lepiej byłoby zrobić miniaturę tego budynku, żeby coś zostało z tych ciekawych, dawnych elbląskich lat.
rodowity elblążanin