UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie marudźcie mi sie ten pomysl podoba, a tym którym nie podoba sie szkło w tej konstrukcji to polecam obejżeć odnowione spichleże na bydgoskiej starówce. Spichleże te przeez wiele lat wygrywały przeróżne plebiscyty na najpiekniejszą i najciekawszą konstrukcję. polecam sprawdzic i moze wtedy.....jakies refleksje...

ra