UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Staróka jest jeszcze OK, ale ten ratusz za to beznadziejny. Już lepiej wygląda odnowiony budynek Alstomu. Bardziej przypomina o historii miasta niż to co chcą zdudować na Staróce. Ten projekt powinien pójść do kosza. Więcej historii wwyglądzie budynku. Niech to ma jakiś związek ze Starówką, a nie nowoczesnym biurowcem, połączonym ze średniowieczną manufaktturą.Bleee!
Elblążanin