UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obiekt ten niestety zaprojektowano w stylu neogotyckim (jakaś wspólczesna wersja tego stylu ze szkłem itp.) -najbardziej z nieciekawych stylów pruskich. Wygląda jak ulepszona wersja Braniewskiego ratusza-a przecież wystarczyłoby ozdobić budynek kilkoma smukłymi wieżyczkami i nie wyglądałoby to tak surowo....

pasjonat