UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ta bryłanie pasuje na ratusz, uważam, że należało by jeszcze popracować nad projektem, jest czas ,bryła powinna być symetryczna, bo tak kiedyś budowano, konstrukcja jest za ciężka, uroku brak i nie ma nad czymś się zachwycać, jak wybudują to poprostu będzie kolejny budynek, nic więcej,