UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie wiem czy kolejna inwestycja polepszajaca prace elblaskiej biurokracji jest dobrym pomyslem.13 mln zlotych!!Po co?Nie lepiej wyremontowac drogi za to ??Dziura na dziurze i tylko czlowiek slalomem jezdzi.

Khefe