UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jakby wyglądała Twoja mina gdyby pędził do Ciebie i przez nieuwagę własną nie dojechal i po drodze zabił by Ci syn, córkę, sąsiada lub przyjaciela. .. Pomyśl Ci ludzie mają nieść pomoc a nie śmierć. W taki sposób połowa domów by spłonęła a ile ofiar wypadków nie otrzymałoby pomocy. Tym się różni zawodostwo od amatorszczyzny - panowanie nad sytuacją i w tym przypadku nad niepewnymi uczestnikami ruchu drogowego.