UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Typowe elbląskie podejście, aby narzekać, jest tragedia dla wszystkich. Coś co zdarzyć się nie powinno -zdarzyło się, błąd po jednej i drugiej stronie, nie celowe działanie, darujcie sobie odrzucenie błotem uczestników, swoje już przeszli i będą z tym żyli do końca..

Ratol