UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Typowe elbląskie podejście, aby narzekać, jest tragedia dla wszystkich. Coś co zdarzyć się nie powinno -zdarzyło się, błąd po jednej i drugiej stronie, nie celowe działanie, darujcie sobie odrzucenie błotem uczestników, swoje już przeszli i będą z tym żyli do końca..
Ratol