UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci co obwiniacie kierowcę karetki. .. Ciekaw jestem jak wyglądały by wasze komentarze gdyby ów kierowca pędził wam albo komuś z waszej rodziny na pomoc, wtedy pewnie było by, że za wolno jedzie bo długo czekacie. Proszę się zastanowić, oni pędzą ratować życie ludzkie często narażając swoje własne, tak jak w tym przypadku. Może w takiej sytuacji niech każdy martwi się o siebie, po co pojazdy uprzywilejowane skoro i tak nie mają żadnych praw
Ludź