UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pewnie karetka mogła tam stać ze dwa dni i się upewniać czy może przejechać, a zawsze tam jest jakikolwiek ruch nawet nocą, nie dojadą na czas to rodzina zmarłego też ma pretensje że za późno przyjechali, wszystkim nie dogodzisz!!!