UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

żeby nigdy karetka nie musiała szybko jechać do pana tłumaczenie kierowcy hondy że nie słyszał sygnałów dźwiękowych karetki to kpina, może jechał w słuchawkach albo radia za głośno słucha, sygnałów błyskowych też może nie widział? co to za wytłumaczenie jest śmiech. Jak tacy ludzie, jak kierowca karetki straży czy może nawet policji mają nam pomagać jak za każdym przejazdem będą ciągani po sądach.