UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Karetka ma dojechać na miejsce wezwania i to jest najważniejsze. Mniejsze znaczenie ma czas dojazdu. Jest to lub przynajmniej powinna być podstawowa zasada. Kierowca karetki i dysponent bronią się i za nic nie wezmą winy na siebie.

kkhfg