UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda jest taka, że winny tej tragedii jest kierowca karetki ponieważ wjechał z impetem na skrzyżowanie nie zachowując ostrożności. Przecież wszystko jest w kodeksie ruchu drogowego. Jakby zwolnił nie doszło by do katastrofy drogowej.