UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ewidentna wina hondy rodzina kierowcy musi sporo inwestować żeby wybronić młodego. A tak swoją drogą to ciekawe który z Elbląskich prominentów jest tatusiem tego 21 latka. Do komentarz(pewnie przyjaciel/uka albo rodzina 21latka) z przed roku to też ktoś pisał o głośnej muzie i wymijaniu aut które przepuszczały karetkę.