UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A świadkowie którzy stali na czerwonym na tym skrzyzowaniu mówili zuoełnie co innego- wystarczy poczytać komentarze sprzed roku. Karetka miała czerwone światło- nie hamowała tylko zapierdzielała bo ma pierwszeństwo, juz na 12 lutego miala ponoc grubo ponad 100km/h. Pojazd uprzywilejowany to nie świeta krowa na drodze- należy upewnic sie czy moge wjechać na czerwonym.