UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rozumiem że stałeś i mierzyles czas zamiast udzielać pierwszej pomocy -10 minut od zdarzenia czy dziesięć minut od powiadomienia? Jeden dyspozytor przyjmuje- ok 1minuta, drugi wysyła ok1minuta, zespół się zbiera ok 2 minuty+ plus czas dojazdu
Kolostrażak