UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jeżeli na miejscu jest policja i zastrasza sądem wymuszając mandat do tego wskazując "niewinnego" jako winnego jak w tych przypadkach i ludzie w stresie podpisują swoją "winę" bo tak prawdopodobnie było skoro 11 spraw już wydębił to policjanci są współodpowiedzialni tych wymuszeń przyznania się do winy. Ludzie powinni się skrzyknąć, wynająć adwokata i sprawę zgłosić do prokuratury.