UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A w prokuraturze jest "przyznaj się do winy, bo w sądzie kara będzie większa, a i prawo jazdy zabiorą", byłem młody i głupi przyznać się nie przyznałem (bo nie byłem i nie czułem się winny), ale wyrok przyjąłem, później gdy ze sprawą trafiłem do adwokata - padło pytanie "czy był pan pod wpływem alkoholu, bo za takie czyny nawet, pijani nie mają tak surowego wyroku". Więc działanie służb polega by jak najszybciej zakończyć sprawę, z dobrymi statystykami oraz by się nie narobić. A co do art. ciężko udowodnić na "świeżo", że wymusił odszkodowanie.
okoniowaty