UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam prawo od A do Z i wygląda na to, że policja chce nabic statystyki. malo tego wszyscy wiemy jak wyglada przyznanie się do winy "przyznaj sie, prkurator da ci nizszy wyrok a i tak ci nikt nie uwierzy"

hehesdzki