UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wszyscy wiemy jak wyglądają te przyznania się do winy, to ze przyznal sie na komendzie nie oznacza ze zostanie winnym, znam prawo od A do Z i wiem, ze tak to nie wyglada. zwykle bicie piany ze strony policji

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa