UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie jest rozumek?! totalna żenada ! Wybudowaliśmy za pieniądze kapitalistycznej Unii autostrady i pokazując jej środkowy palec pędzimy nimi do PRL a mentalnie w Katolicki bolszewizm! Wieszczę rokosz wzorem lat 1970,1980.

zającpoziomka