UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem już za dużo jest tych zwanych śwíętymi ! Między ludźmi nie ma miłości i pomocy z serca, raczej przy kamerze. Pogański Lud jak głaz potrzebuje rozumu a nie wymyślonych świętych bo któż ich robi świętymi kler i ciemnota a nie wiara.

max7